Firmware is erkend dienstverlener van de KMO-portefeuille. Eind november heeft er bij FIRMWARE een externe audit plaatsgevonden, dit werd uitgevoerd door de Nederlandse firma Brand Compliance. Na enkele weken kregen we bevestiging dat we geslaagd zijn en delen graag hun bevindingen over onze firma:“Uit de audit blijkt dat de dienstverlener een ervaren organisatie is op het gebied van consultancy en dat men opleidingen als nieuwe dienst wil toevoegen. Op basis hiervan is de onderneming als starter voor de pijler Opleiding aangemerkt. Alle voorbereidingen zijn aantoonbaar door de dienstverlener getroffen om opleidingen te gaan verstrekken en hierbij te voldoen aan de eisen van de KMO-portefeuille.”
Met de Kmo-portefeuille kan de kostprijs van opleidingen gevolgd door de werkende van een onderneming gesubsidieerd worden. Elke opleiding moet bijdragen tot het verbeteren van het huidige of het toekomstige bedrijfsfunctioneren en betrekking hebben op de kernprocessen van de onderneming. Geniet van 50% korting op onze opleidingen met KMO-portfeuille. Enkel de kost van de opleiding wordt gesubsidieerd. Zo kan je voor het luik opleiding tot 2.500 euro gesubsidieerd worden per jaar!
Bij FIRMWARE kan je al terecht voor al je bedrijfssoftware op maat en nu bieden we je ook gepersonaliseerde opleidingen aan. Door nu te investeren in deze opleidingen zorg je ervoor dat je medewerkers efficiënter zullen werken met de bestaande software! Voorlopig bieden we volgende opleidingen aan:
Ons erkenningsnummer voor de KMO-portefeuille is DV.O214604